I agree with Terms and Conditions and I've read
and agree Privacy Policy.

Randevu Alın

özel bioenerji terapisi için randevunuzu buradan oluşturabilirsiniz.

Beni Arayın:
+1 (201) 889 51 12

Send an email:
iletisim@alpozdel.com

Herkese Merhaba…

Bana Ulaşın!

Sizleri bilgilendirmek amacıyla paylaştığım bu yazıyı şimdiye kadar okuduğunuz veya duyduğunuz bionerji hakkındaki bilgilerden farklı bulacağınızı zannediyorum.

Bu bilgilendirme bugüne kadarki konuştuğum kişi veya kişilerin, özellikle terapiye başlamadan önceki ortak düşünce ve kaygılarıdır.

 

Biz Bioenerjist’lere göre 3 insan tipi vardır.

 • 1-Enerjinin varlığına ve çalıştığına inanan kişiler
 • 2-Hiç inanmayan kişiler
 • 3-Artık son çare olarak bize başvuran kişiler

1.inci tarz kişilerin, en büyük sorunu gerçek bir bioenerjist bulamama, yani güven unsurudur. Özellikle İstanbul’ da oturan insanların, bana söyledikleri artık her köşe başında bir Bioenerjist’in olduğu ve bu konuda birçok şarlatanın türediğidir. Tabii buda bizim gibi gerçek şifacıları üzmekte ve bizden fayda görebilecek birçok insanın sağlığına kavuşması yönünde, önüne büyük bir engel koymaktadır.

2.inci tarz kişiler, hiç inanmayan ve bizleri şarlatan olarak değerlendirenler; enerjinin varlığı ultra hassas fotoğraf makineleriyle bilimsel olarak kanıtlanmış olsa da, “ Nasıl böyle bir şey olur, bir insan ellerinden çıkan enerji ile birini nasıl tedavi edebilir? “ diye düşünüp, yaptığımız işi saçmalık olarak görürler ve hiç bir şekilde inanmazlar. Ancak deneyimlemesi ve yaşaması gerekir.

3.üncü tarz kişiler ise, rahatsızlığına, tıbben hiç bir çözüm bulamamış ve Bioenerjist’i son çare olarak görüp bir deneyelim diyenler.

Aslında burada herkes haklı, özellikle güven konusu insanları zorlayan ve ilk bakışta bioenerjinin varlığının ispatı da zor bir konu. Ama herkesin ortak kararı bu kişi sahtekâr mı, yoksa gerçek Bioenerjist mi? İşte, size bu seçiminizde yardımı olabilecek, bazı ipuçları verebilmek için, bu yazıyı yazıyorum.

IMG-914e3482dc9c70ba4d9e36786acef70-VBioenerjist Seçiminiz

 1. Bioenerjist’in çalıştığı mekânın ne kadar süredir faaliyette olduğu ve ne kadar süredir burada çalışmakta olduğu çok önemlidir. Bunun nedeni eğer burası ciddi bir müessese ise, kendini kanıtlamamış birinin burada çalışmasına ve müessesenin adını kirletmesine izin vermeyecektir.
 2. Bioenerjist’ in size 3-5 dakikalık bir enerji aktarımı ile enerjisini hissetmenizi sağlaması. Yalnız bazı insanların his algıları düşük düzeyde olabileceğinden, enerjiyi çok az hissedebilirler. Ama kimi insanda, elimizi üzerlerine tuttuğumuz an itibariyle bioenerjiyi hissetmeye başlayabilirler.
 3. Bioenerji konusunda aldığı eğitim ve sertifikaları. Bu konuda Türkiye’ de akademik hiç bir çalışma olmaması nedeni ile Bioenerjist’ler eğitimlerini çoğunlukla bu işin içinde yıllarca uğraşmış deneyimli kişilerden ya da yurt dışında eğitim görmüş kişilerden almışlardır.
 4. Bioenerjist’in size vereceği bilgi yani donanımı.

Bilmeniz Gerekenler:

Öncelikle hiç bir Bioenerjist, sizi şu kadar seansta iyileştiririm, deme hakkına sahip değildir.

Sizi iyileştirebileceğine dair garanti veremez.

Sizi fazla seans almak için zorlayamaz.

Seans sayısını, sizin seans sonrası hissettiklerinizle yönlendirmelidir. Ancak size önerilen 3 ila 7 seanstır ki buda olması gereken, yani hastalığınızın semptomları geçse dahi tamamen sıkıntıyı yok etmek için önerilen tavsiye seans sayısıdır.

Hatta aynı rahatsızlığa sahip insanlarda bile iyileşme süresi farklıdır.

İyileşmeyi Etkileyen Faktörlersss

 • Rahatsızlığınızın derecesi (çok ağır hastalarda bu süre uzamaktadır.)
 • Rahatsızlığınızın süresi (ne kadar süredir hasta olduğunuz)
 • Yaş (Yaş ilerledikçe hücre yenilenmesi yavaşlayacağından, tedavide zorlaşmaktadır.)
 • Metabolizma farklılığı ( her insanın metabolizması farklı olup, farklı şekilde cevap verir.)
 • Beden zekâsı
 • Hücrelerin algısı

Title

Önce sağlık diyerek,

hayatta her seçiminizin

doğru

Ve hayırlı

olmasını dilerim…

Image

Bioenerji ile yeniden başlayın

özel randevu alın