I agree with Terms and Conditions and I've read
and agree Privacy Policy.

Randevu Alın

özel bioenerji terapisi için randevunuzu buradan oluşturabilirsiniz.

Beni Arayın:
+1 (201) 889 51 12

Send an email:
iletisim@alpozdel.com

Bioenerji Nedir?

Bana Ulaşın!

Adına kozmik enerji de dediğimiz Bioenerji, kısaca hayat enerjisi veya akımı diye de tanımlayabiliriz. Bu enerji evrenden, tüm canlılara ve bizim bedenlerimize durmaksızın akar. Öncelikle her canlı varlığın bu enerjiyi taşıdığını veya sahip olduğunu bilmeliyiz. Nasıl kullandığımız ev aletlerini çalıştırmak için elektrik enerjisine ihtiyaç duyuluyorsa, bedenimiz de aynen öyledir ve yaşamak için bu enerjiye ihtiyaç duymaktadır.  Bu enerjinin vücut içinde sınırsız akması ve tüm organlara gerektiği kadar enerji dağıtabilmesi için, vücudumuzda mevcut olan 7 ana enerji (ÇAKRA) noktasının ve buna bağlı, 28 tali çakra  ile 12 meridyen üzerindeki yüzlerce enerji noktasının temiz yani tıkalı olmaması gerekmektedir. Aksi taktirde , çakra ve enerji kanallarının tıkanıklığı , negatif enerji birikimleri oluşturarak, vücutta rahatsızlıklara yol açacaktır. Yaşadığımız ortamda ( hava kirliliği, hormonlu gıdalar, zararlı elektromanyetik dalgalar v.s) yaşam tarzımız ( dengesiz beslenme, aşırı stres, spor yapamama v.s ) aşırı sinirlilik, korku, üzüntü, duygularımızı içimize bastırmamız, olumsuz duygu düşünceler, enerji dengemizi ciddi şekilde bozabilmektedir. Bu aşamada bedenimizin dili olan ağrı, uykusuzluk, daralma, çarpıntı, terleme, isteksizlik, iktidarsızlık, gibi şikayetler belirmeye başlar. Oluşan bu rahatsızlıkların ana nedeni vücudumuzdaki enerji dengesinin bozulmasıdır.

Hastalıklar, fiziksel semptomlar olarak oluşmadan önce enerji bedenlerimizde ortaya çıkar. Yani zihnimizde oluşturduğumuz içsel veya dışarıdan gelen etkiler vücudumuzun bağışıklık sistemini zayıflatır. Buda enerji giriş çakralarını ve enerji dolaşım sistemini bozarak enerji blokajlarına yol açar, işte bu noktalarda çakralar arasında denge bozulur. Vücudun dengesi buna bağlı olarak bozulur ve ilgili organlarda hastalıklar baş gösterir. Bu durum bedensel, duygusal, zihinsel ve ruhsal hastalıklara neden olur. Çünkü insan sağlığı 3 temel unsurdan oluşur. Ruh, Beden, Zihin… Bu 3 unsurdan biri bozulunca diğerleride olumsuz etkilenir.
Bioenerjist çakraları dengeler ve blokajları temizler. Çakralarınız düzgün çalıştığı takdirde insanın içindeki ritim ve etrafındaki manyetik alan (AURA) düzelir. Böylece enerji akışı tekrar düzenli bir şekilde çalışacağından vücut tekrar kendi kendini tamire geçer.

Bioenerjinin dengede olması, sadece rahatsızlıkların kısa sürede şifa bulması için değil, aynı zamanda olabilecek rahatsızlıklardan korunmak içinde geçerlidir. Enerji şifası tedavisi ile çakralar açıldıktan sonra kendimizi daha canlı, enerjik, sağlıklı ve mutlu hissederiz.

Bioenerji, uygulayıcının ellerinden akan tamamiyle doğal bir enerjidir. Özel tekniklerle ister dokunmadan, ister dokunarak  hatta düşünce yoluyla çok uzaklarda olan bir hastaya bile gönderilebilen doğal bir enerji olup , hiç bir yan etkisi yoktur.

Günümüzde Rusya, Azerbeycan, Çin, İngiltere, Japonya ve bazı Batı Avrupa ülkelerinde bioenerji tıbbı, geniş çapta hizmete girmiştir. Sadece Avrupa ülkelerinde 17,000 bioenerjistin hastanelerde çalıştığı bilinmektedir.

***Önemli Not: Bioenerji uygulaması teşhis yada tıbbi tedavi uygulaması olmayıp vücudun enerji bedeninin dengelenmesini sağlayan bilimsel bir uygulamadır. Yukarıda belirtilen rahatsızlıklar için bioenerjist asla kesin teşhis ve tıbbi tedavi iddasında bulunamaz. Söz yada garanti veremez. Bioenerji seansı sistem bozukluklarını  ortadan kaldırır. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Enerji dengelenmesi ve vücudun akordunun yapılmasıyla vücut sağlıklı sistemini yeniden kurar.Tıbbı tedavi ve kontrollerinizi takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır..

—- Türkiye’ de 02.11.2011 tarihli 28103 sayılı resmi gazetede yayınlanan kanun hükmünde kararname ile TAMAMLAYICI ALTERNATİF TIP UYGULAMALARI (BİOENERJİ) KHK/663/8 madde Ğ fıkrası ile SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından sağlık hizmetlerine dahil edilmiş. Bu konudaki çalışmalar başlatılmıştır.

Image

Bioenerji ile yeniden başlayın

özel randevu alın