I agree with Terms and Conditions and I've read
and agree Privacy Policy.

Randevu Alın

özel bioenerji terapisi için randevunuzu buradan oluşturabilirsiniz.

Beni Arayın:
+1 (201) 889 51 12

Send an email:
iletisim@alpozdel.com

Bioenerji Seansı Nasıl Uygulanır ?

Bana Ulaşın!

Bioenerji şifa uygulaması, seans olarak yapılır. Seans öncesi Bioenerjist, hasta ile rahatsızlıkları  hakkında bir görüşme yapar,  eğer tıbbi bir teşhis konmuş ise bunları öğrenir. Daha sonra kendisi, hasta üzerinde ellerini değdirmeden kişinin tüm vücudunu elleri ile tarar ve hissettikleri hakkında görüşlerini bildirir.
Sonra kişi masaj masasına yatırılır ve  45-60 dakika kadar el değmeden enerji bedenine şifa enerjisi uygulanır. Bu uygulamanın kişiye hiç bir yan etkisi yoktur. Elektrikli cihaz, alet veya ilaç kullanılmadan yapılmaktadır.

Hastalar tedavi sırasında her türden hisleri deneyimleyebilir ve aynı zamanda geçmişte oluşan travmalardan ya da rahatsızlıklarından kurtulabilirler. Bioenerji seansı yaptıran kişiler seans sırasında vücutlarında hareketlenmeler, ısınma/soğuma, iğnelenme, uyuşma, karıncalanma, çekilme, enerji hareketleri, rahatlama, canlı parlak ve renkli ışıklar görmesi gibi deneyimler yaşarlar.

 

Uygulayıcı, seans sırasında kişilerin göz kapaklarının, ellerinin, ayaklarının, başının hareket ettiğini ve vücudunun irade dışı fiziksel tepkiler verdiğini gözlemler.

Yapılan şifa uygulamalarının iyi bir yolda olduğunu anlayabilmek ve iyi bir sonuç alabilmek için en az 3 seans yapılmasında fayda vardır. Yine hastalığın ağırlığına  göre, seans sayısı artabilir. Seansların tamamlandığına seansı alan kişi karar verir. Seansın başarılı sonuç verdiğini en iyi tespit eden odur. Şifayı uygulayıcı da bilir fakat seans yaptıran kişiden teyit alır.
Şifa uygulaması sonucunda kişinin farkındalığı ve hayata bakışı degişir.

 

Image

Bioenerji ile yeniden başlayın

özel randevu alın