I agree with Terms and Conditions and I've read
and agree Privacy Policy.

Randevu Alın

özel bioenerji terapisi için randevunuzu buradan oluşturabilirsiniz.

Beni Arayın:
+1 (201) 889 51 12

Send an email:
iletisim@alpozdel.com

Sizden Gelen Yorumlar

Burcu Kuzgun — ( Migren, Boyun düzleşmesi, Omuz ağrıları )
Yorumuma sevgili Alp beye teşekkür ederek başlamak istiyorum. Neredeyse 13-14 senedir migren ağrılarım, ileri derece boyun düzleşmem ve omuzlarımda korkunç ağrılar vardı, tabi buda migren ataklarımı tetikliyordu. Şimdi ise 3 seans gibi çok kısa bir sürede migrenim bittiği gibi omuzlarımda taşıdıgım dünyanın yükünden ve tüm ağrılarımdan kurtuldum bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştığım Alp beyi tüm şifa arayan dostlara tavsiye ediyorum şifalı elleriniz dert görmesin :)
 
Yasemin Onay — ( Epilepsi, Migren, Skolyoz )

Alp Bey’ le tanışmamız ‘’hiçbir şey tesadüf değildir’’ lafını karşılayacak cinsten. Yüce yaradana sonsuz şükürler olsun. Kızım 10 yaşında cp hastası yani erken doğum nedeniyle beyin kanaması geçirdiği için felçli. Tabii hastalığa eşlik eden komplikasyonlar da var. Epilepsisi, omurgasında belirgin bir eğriliği (skolyoz) ayrıca 2 yıldır her ay, sonu hastanede biten şiddetli migren atakları ve kusmaları vardı. İlk önce kızımızı biz götürdük. Sonrasında Alp Bey zorlandığımızı gördüğü için uzaktan seanslar yaptı. Sonuç mu; harika bir EEG, omurgasındaki eğriliğin inanılmaz bir şekilde düzelmesi, iki yıl boyunca bizi her ay hastaneye mahkum edip çekimler (x-ray ışını) ve tahliller yapılmasına neden olan şiddetli migren ve kusma ataklarından kurtulduk. Gözle görülür iyileşmeler kızımızın ve bizim yaşam kalitemizi, çocuğumuz sağlıklı olduğu için mutluluğumuzu ve yaşama sevincimizi artırdı. Mucizelerin Adamı, sevgili Alp Bey; elleriniz dert görmesin. Allah’ ın izin verdiği şifa enerjisiyle nice hastaları iyileştirin. Sevgi ve saygılarımla sonsuz teşekkürler…

 

 

Gülçin Gök — ( Panik Atak, Migren, Baş Dönmeleri )

Ben Gülçin Gök. 40 yaşındayım.13 senedir migren, başdönmeleri ve panik atak  ile mücadele ederek yaşamaya çalışıyorum.Bu zamana kadar gitmediğim doktor,kullanmadığım ilaç kalmadı.Fakat hiçbirinin faydasını görmedim. Son zamanlarda ağrı ve başdönmelerim hergüne yayıldı. Bunun sonucunda hayattan kopmaya başladım. Toplu taşıma araçlarını kullanmak bile benim için işkence halini aldı. Evden dışarı çok az çıkmaya başladım. Bioenerjinin bazı hastalıklarda fayda gösterdiğini duydum ve son çare olarak denemek istedim. Sonra Alp beyle tanıştım. Onun güleryüzü samimiyeti ve dürüstlüğü yol göstermesi iyileşeceğime dair ilk adımı atmamı sağladı. Seanslar sırasında çok farklı hisler yaşadım. Her seferinde yaşananlar farklıydı. Her seans sonrası evime mutlu olarak gittim. Kısa sürede ağrılarımın şiddetinin ve başdönmelerimin azaldığını farkettim. Son bir haftadırda hiç başım dönmedi ve bütün endişe ve korkularım yok oldu. Ağrı kesiciye bile ihtiyaç duymadım. Ben seanslarım daha yeni bitmesine rağmen kendimi çok mutlu hissediyorum. Şikayetlerim benim bile inanamayacağım bir hızla bitme noktasına geldi. Artık daha olumlu düşünüyorum. Alp bey Allahın izni ile beni bu kabustan uyandırdığınız için size ne kadar dua etsem az gelir. Biliyorumki benim durumumda olan çok fazla insan var. Umarım bu yazım onlara bir yol gösterici olur. Alp bey sayenizde çok mutluyum. Allah yolunuzu açık etsin…

 

 

HASAN ÖZDEMİR — ( Panik Atak )

Bioenerji konusundaki inacım sayenizde pekişti. Bir arkadaşım vasıtasıyle sizinle tanişmam ve size inanmam sayesinde şimdi sağlığıma kavuştum. Panik atak gerçekten benim için çok zordu çünkü kapalı mekanlara girmek ve ulaşım araçlarını kullanmak neredeyse imkansızdı. 3 seanlıklık kısa bir çalışmamız sonrasında iki yıl sonra ilk defa dolmuşa binebildim ve ulaşım araçlarında çok rahat yolculuk yapabildim.Kapalı mekanlara rahatlıkla girmeye başladım. Ve artık hiç ilaç kullanmıyorum. Umarım bu mesajımı panik atak rahatsızlığı olan arkadaşlarda okuyabilirler.görüşmek umuduyla Teşekkürler Alp Bey…

 

GÜLSEN TANRISEVEN — ( Kolon, Karaciğer ve Akciğer Kanseri )

Annem iki yıla yakın süredir kolon,karaciğer ve yeni yeni akciğerinde başlayan kanser tedavisi görüyordu.Bu süre içinde 24-25 civarında kemoterapi aldı. Evde yine 14 gün sürekli xeloda adında bir ilacı günde 7 tane tane içiyordu. Alınan ilaç ve kemoterapilerden dolayı elleri ayakları uyuşuyor ve evin içinde yürürken düşüyordu. Hastalığının başından beri sürekli sancısı vardı ve mide ağrılarından dolayı uykusu ve yemek düzeni oldukça bozulmuştu. Saçları dökülmüş ve cildi sarımtrak bir renkte idi.
Bir tesadüf sonucu bu süreçte Alp beyle tanıştık. Üç gün üst üste bioenerji seansı aldı. Seanslardan sonra değişimler ise özetle; artık iki yıl sürekli olan sancısı hiç yok. Uykusu oldukça düzenli ve rahat, iştahı düzeldi devamlı kilo verirken, iki kilo aldı. Evde iş yapabiliyor, çarşıya yürüyüşe çıkabiliyor, neşesi yerinde müzik dinliyor, saç dökülmesi durdu. Cilt rengi değişti. Tabiki bu iyileşmeler dolayısıyla evimizde de huzur ve mutluluk yarattı.
Bende toplu şifada kendisinin şifa enerjisini deneyimledim. Tek kelime ile inanılmaz güzellikte bir şifa.
Kalpten teşekkürler Alp bey…..Şifa enerjiniz artarak devam etsin.
Saygılar & sevgiler

 

NEJAT AKSÜN — ( Topuk Dikeni )
Yaşım 69 ve emekliyim, bundan yaklaşık 10 ay önce sol topuğumda başlayan hafif ağrılar öyle ağırlaşmaya başladı ki, bende doktora gittim ve sorunumun Topuk Dikeni oldugunu öğrendim.. Aldığım ilaçlar sadece ağrı kesici olduğundan ilacın tesiri geçince tekrar ağrılarım başlıyordu. Devamlı verilen egzersizleri yapmama rağmen yaptığım öğlen yürüyüşlerim giderek azalıyor ve artık yürürken ağrılarım dayanılmaz oluyordu. Bir arkadaşımın kızının sizden bahsetmesi ve belki bir faydasını görebiliriz diye, esimin zoruyla sizden seans aldım. İşin doğrusu bu tip şeylere inancımın hiç olmaması, hatta bir şarlatanlık olduğunu düşünmem sonradan beni bayağı üzdü. Öyle kapalı ve körmüşümki hatta tedavim bittikten sonra bunu Alp beyin kendisinede itiraf ettim, ama beni öyle olgunlukla karşıladıki ve bana merak etmeyin böyle düsünen o kadar cok insan varki ben buna çok alıştım deyince, ona hak verdim.. Evet yaklaşık 2 aydır topuğumda hiç bir ağrım yok ve öğlen yürüyüşlerine devam.Öğrendimki daha bir çok hastalığın tedavisi bioeneji ile mümkünmüş.. İyi ki varsınız Alp bey..

 

MİNE AKÇAKANAT — ( Huysuz Bacak Sendromu, Topuk Dikeni, Ayak Tümörü )

70 yaşındayım ve senelerdir çekmekte olduğum, huysuz bacak sendromu, topuk dikeni ve ayak tümöründen beni 7 seans gibi kısa bir sürede kurtaran Alp Özdel’ e sonsuza dek duacıyım.

 

ZÜBEYDE ŞAHİN — ( Baş, Boyun ve Ayak Ağrıları )

Ben yıllardır baş, boyun ve ayak ağrıları yaşıyordum ve bir arkadaşımın vasıtası ile Alp bey ile tanıştım, aldığım  3  seans  sonucunda tüm ağrılarım bitti, hala inanamıyorum, keşke  sizi daha önce tanısaydım. Alp beye çok teşekkür ediyorum.

 

BANU BARLAS — ( Omurga, Bel ve Boyun Fıtıkları, Sinüzit, Duygusal )

Sizinle tanışmak, uzun zamanadır çağırdığım başıma gelen en güzel deneyimlerden biri. Çocukluk yaşlarıma uzanan fiziksel ve duygusal blokajlarımı artık taşıyamadığım bir dönemde yollarımız kesişti. Son 3 yılda geçirdiğim 2 fıtık ameliyatıyla birlikte fiziksel ve duygusal acılarım üst noktadayken sizinle geçirdiğim seans sonrası büyük çözülmeler yaşadım.
Sadece 1 seansta baş ve tüm omurgamda uzun yıllardır hissettiğim tüm ağrı bölgelerimde, seans sırasında sanki bir ısıtıcıdan çıkan ısıyla şifalandı. Zaman zaman hissettiğim yoğun basınç bir süre sonra akıp giden bir rahatlama hissiyle zihnimi sakinleştirdi. Çoukluğumdan beri yaşadığım 4 bölgedeki sinüzit tıkanıklığı ertesi gün hemen etkisini gösterdi. Uzun zamandır böyle keyifli nefes almamıştım.
Kişi kendi bedenini ve kalbini tanır. İhtiyacı olanı bilir. Sizinle geçirdiğim deneyim de hayatımda böyle bir yer edindi. Bir problem olsun ya da olmasın şifanın kaynağından gelen ve aracı olduğunuz bu enerjiyi mutlaka herkes yaşamalı ve bir şekilde hayatımızda tutmamız gerektiği düşünesindeyim. Sizinle en kısa zaman da tekrar görüşebilmek dileği ile..

Aracı olduğunuz bu mucizevi şifaya ve size sonsuz şükranlarımı kabul edin lütfen.sevgilerimle, Banu Barlas

SONAY YAVUZ  — ( Depresyon )

Yaşadığımız şu çağın ne çok derdi, yükü var dicem ancak.. hangi çağda yoktu ki bunlar..  hep bir çözülecek işler listesi hayatlarımızda mevcuttu.. seansınızda kendi adıma zamanın durdurduğunu söyleyebilirim.. bütün o yapılacaklar listesi, isteklerim, acabalarım duruverdi.. sadece o an vardı ve ben sizin aracılığını ettiğiniz o muhteşem enerjiyle tanıştım. ne taşıdığım karakter, ne yaşadığım şehir, ne tartıştığım insanlar ne kayıplarım.. hiç kimsenin olmadığı bir an.. seansınız sırasında yaşadıklarımı tarif etmek pek kolay değil ancak dışarı çıktığımda renklerin nasıl canlandığını, kendimi nasıl iyi hissettiğimi çok iyi hatırlıyorum. çok şükür ki sağlığım yerinde ve ciddi bir rahatsızlığım yok.. ancak yakın bir zamanda bana yaşam veren babamın ve 2 ay sonrada biricik annemin vefatıyla yaşadığım yas bana bu maili yazdıran başka bir neden… size geldiğimde içinde bulunduğum bu durumun yanında hafif de olsa bir grip sorunu yaşıyordum.. hani insanın bütün vücudu ağrır da battaniye ve selpakla birleşir ya.. ben de o halde geldim ve canlanarak çıktım seansınızdan.. şu anlattıklarım sizin devam ettikçe karşılaşacağınıza yürekten inandığım başka şifa hikayelerinin yanında oldukça sıradan kalacak biliyorum.. ancak ben bana düşeni anlattım.. elleriniz dert görmesin ve yolunuz açık olsun.. içten sevgiler:))

 

NİLÜFER ATİLLA — ( Karpal Tünel Sendromu=Elde Sinir Sıkışması )

Alp bey yaptığınız ilk seanstan sonra, son bir kac aydır hemen her sabah sağ bileğim ve elimde olan korkunc ağrı ve uyuşmalar  öyle büyük bir oranda azaldı ki, doktorun ameliyat tek cözüm dediği problemim sanki tümüyle yok oldu.. çok ama çok teşekkür ederım.

 

SERKAN KIRŞAN  — ( Boyunda Sinir Sıkışması )

20 yıldır çektiğim boyun ağrılarını ‘inanılmaz’ bir şekilde ortadan kaldıran Alp ÖZDEL’e teşekkürler.

 

İVON BRAGGİOTTİ — ( Bacakta Sinir Sıkışması )

ALP Bey, siz benim yıllardır süren bacak ağrımı iyileştirdiniz. Gerçekten İNANAMIYORUM gitmediğim doktor kalmamıştı. Pozitif biriyim ama sayenizde daha da pozitif oldum. İZMİRE DÖNMENİZİ  DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM. Bu arada elimdeki  uyuşma ve ağrıda geçti. Çok çok TEŞEKKÜRLER.

 

DANİEL  BONSİGNORİ — ( Dikkat Eksikliği ve Vücutta Ağrılar )

Bioenerji  gerçekten  müthiş bişi  ilk başta inanmıyordum ama sizden seans aldıktan sonra ne kadar müthiş bir şey olduğunu  anladım ve defalarca yaptırdım. Belli bir seans sayısından sonra özellikle konsantrasyon sorununuz tamamen çözülüyor . Ayrıca ağrılarımada çok , çok  faydası oldu . Özellikle  sınavlarımdan  önce  bioenerjinin çok   faydasını gordüm,  sınavlarımdaki  performansımı  direkt  arttırdığımı kesinlikle söyleyebilirim.
YILMAZ  EMEN  — ( Bel ve Boyun Fıtığı, Vücutta Ağrılar )
Son yıllarda  inanılmaz ağrılarımdan şikayeçiydim boyun ve bel fıtığından şüpheleniyordum çektirdiğim MR görüntüleri sonucunda boyun ve bel fıtığı olduğum anlaşıldı ve hemen ameliyat olmam söz konusuydu fakat Bioenerji uzmanı Alp bey’i tanıdıktan sonra ameliyat olma fikrinden vazgeçip kendisinden  beş seanslık bir uygulama aldım 4. seansta sağ kolumdaki uyuşma ve ağrılarım tamamiyle geçti.
Vücudumun çeşitli bölgelerindeki ağrılarımdan kurtuldum inanılmaz bir şekilde kendime geldim ve hayata daha pozitif bakmaya başladım.
Teşekkürler Alp Hocam
Saygılarımla
HATİCE  YILMAZ  — ( Akalazya Hastalığı=Yemek borusu ve Mide )
Merhaba, ben Hatice Yılmaz. 55 yaşında ev hanımıyım. Hayatım boyunca çok düşünen, karşımdaki insanlarla iletişim kurarken çok dikkat eden, yaptığım işleri ayrıntılarıyla mükemmelliyetçi tavırla tamamlamak için çok çalışan bir kişiliğe sahip oldum. 4 çocuğuma bakmak, evin idaresi, eşimin memnuniyeti için çalışırken yıllar bende haddinden fazla birikim yaptı. Son 15 senedir psikiyatri ilaçları kullanıyorum. İki sene önce iştahsızlık hatta yemek yiyememe, kusma, bulantı ve ani kilo kaybı şikayetleri ile Izmir de bir hastaneye başvurdum. Yapılan çeşitli tetkiklerden sonra AKALAZYA tanısı konuldu. Tedavi amaçlı olarak bir Üniversite de tekrar aynı tetkiklerle birlikte balon tedavisi yapıldı. Hastalığın nedeni strese dayalı olduğu için tekrarlayan bir tarafı vardı. Yıllarca sürekli olarak bağırsaklarımdan dolayı şikayetim vardı. Ne yersem yiyeyim adeta hiç sindirilmiyormuş gibi direkt lavaboya gidiyordum. Bazen yemek ortasında ve genellikle yemekten sonra 4-5 kez lavaboyu kullandığım oluyordu. Bu son yılda artık yemek yemesem bile geceleri uyuyamıyor sürekli lavaboya gidiyordum. Mevsim değişiklikleri ya da bulaşıcı olduğu için grip, nezle, soğuk algınlığı yaşadığım zamanlarda günlerce yataktan çıkamaz, sadece çorba içerek ilaçlarımı alabilirdim. İzmir’in neredeyse bir cok hastanelerinde, polikliniklerde yıllarca testler, check-up lar, tetkikler yaptırdım ama bir türlü bağırsak bozukluğumun sebebini bulamadılar, herşey çok normal görünüyor denildi. Hatta bir Üniversite hastanesinin bölüm başkanları, özel profesörler muayenehaneleri dahil, direkt ilgilenilmelerine rağmen hiçbir problem ya da hastalık taşıyabilecek durum bulamadılar. O kadar çok hastane ve doktor görmek beni iyice bunaltmıştı, 5 vakit namaz kılan birisiyim. Etrafımdakiler çeşitli hoca,falcı adreslerine yönlendirmeye çalıştı. Bildiklerim ve öğrendiklerim üzere bu tür yardımlara karşıydım, dua gücüne inanan birisiyim.
Kızım bir gün fal baktırdığını ve falcının “ annenin şifalı ellere ihtiyacı var, doktorlarla sonuç alamazsınız” dediğini anlattı. O an pek umursamamıştım. Ben hala derdime çare bulabilecek bir ilaç, bir doktor ararken, rahmetli eşimin kuzeni kızımla görüşmüş, benim halimi duymuş ve Alp beyi tavsiye etmiş. Kendisinin de çok memnun kaldığını, şifa bulduğunu iletmiş. Kızım beni çok iyi tanıdığı için önceleri bana bu konudan bahsetmedi. Ben yine grip olmuş ve 1 hafta boyunca yataktan çıkamaz, sadece ihtiyaçlar dolayısıyla ayakta dururken kızım beni bir yere götüreceğinden bahsetti. Ben yürüyemezken, bir yere gidemem desemde kızım ısrar etti. Artık kimseye söyleyemiyordum ama kendimden vazgeçmiştim. Ölürsem kurtulurum belki dediğim bile oldu. Çünkü o kadar araştırmalar, tahliller, grafikler… hiç biri derdime derman bulamadı. Zar zor hazırlanıp yola çıktık. Gittiğim yer gayet ciddi bir müessese.Güleryüzlü çalışanlarıyla, temiz güvenilir bir merkezdi. Orada Alp Özdel Bey ile tanıştım. Bana en ince detayıyla hastalarına uyguladığı tedaviyi, uzmanlığı anlattı. İlk seansımızı o akşam yaptık. Yaklaşık 1-1,5 saat tedaviden sonra adeta 1 kasa enerji içeceği içmiş gibi gayet rahat yürüyerek evime döndüm hatta ertesi gün alışverişe gittim, bu benim için bir mucize gibiydi. . Daha ilk seans sırasında bioenerjinin bana verdiği güç ile, mide rahatsızlığımdan dolayı otururken bile dik duramayan birisiyken rahatça 10 larca dakika zorlanmadan, dik pozisyonda durabildim ve seanstan çıktığımda kızım ve ben çok şaşırdık. Bunu takriben 4 seans daha aldım. Ve şu an kendimi eskisinden çok,çok daha iyi hissediyorum.Hayata tekrar bağlandım ve eski gücümü tekrar kazandığımı hissediyorum. Ve Akalasya hastalığım neredesye bitti. Yıllardan bu yana çektiğim sıkıntılara daha çok deva bulacağına inandığım için seansları devam ettireceğim. Bu konuda uzmanlaşmış, eğitimini yurtdışında almış, doğuştan şifa yeteneği olan, sürekli dua ederek ben ve benim gibi bir çok hastasına yardımda bulunduğu için Alp Bey’e sonsuz teşekkürler ediyorum. İnancım ve güvenim tam, Allahın izniyle yıllardır çektiğim dertlerin devasını verecek. Bir tesadüf ile hayatlar değişebilir, sorunlar çözülebilir, Allah aracı olandan da, devayı verdiği kişiyi bulmama sebep olandan da razı olsun.

 

NORMAJEAN JOHNSON, Virginia Beach ( Virginia ) ( Exhaustion, Immense Fatigue )

As soon as I left my first Bio Energy session with Alp, my pain factor in my right arm went down at least 80 percent! It was mind blowing experience and still is. A big thank you to Alp.

“This healing session has been one of the most powerful I have ever experienced from an energy healer. He addressed my injuries and concerns in a way that words cannot express. I only know that those parts of my body that previously felt injured from surgeries are no longer fragmented and the exhaustion is gone. All ill feeling has been replaced by a pure sense of wholeness at all points of surgery and illness. The immense fatigue I felt within my physical body is now gone. My physical body and energy field are definitely more integrated. I feel peaceful, calm, and know my life-force energy has been returned to me. I can hardly wait for my next healing session with Alp. I offer this testimonial in loving gratitude to those who led me to this

MEGAN MAGNOLIA, Norfolk  ( Virginia ) ( RLS, Restless Leg Syndrome )

I was diagnosed with RLS (Restless Leg Syndrome) in 2008 and put on medication. However, the medication gave me terrible heart burn therefore I couldn’t use it. RLS is very painful, you can’t sleep at night and trying to treat it with home remedies like lotions, oils etc just doesn’t work. I was even using my cat brush trying to get some blood flow going on my legs. I pretty much run out of all my options. Then I heard about Alp Ozdel’s energy healing and wanted to try it. Much to my surprise, after just 2 fifteen minutes sessions I stopped experiencing RLS. It was a miracle. Now I can sleep at night like a baby. Thank you Alp…. M. Magnolia, Norfolk Virginia

LATASHA  FITZGERALD, Virginia Beach ( Virginia ) ( Dislocated Shoulder )

I would take like to take a moment to share my story or my experience rather than a story. He offered to heal my dislocated shoulder. I was skeptical at first because it was just something I had prayed for right before he walked in. So I guess I was nervous. When he started he told me just to relax and he hadn’t touched me at all he took his hands and ran it over the area of my shoulder and around my neck area located near my shoulder I started feeling heat and tingling feeling like a sensation all over the right side of my body it was warm like surge just tingling and warm just on my right side. I showed him my hand because I had mood change polish on which reacts to cold and warm. The Polish that change color on my right side indicating that I had warmed up on the right side he was healing. The hair stood up on my arm I showed that to him then as he touched my shoulder he asked me if it was okay to remove my sling and I just took the sling off and begin lifting my arm. I was so surprised he was wonderful it didn’t hurt anymore there was no pain. He told me to lower my arm and then he did it again slowly going over my shoulder slowly. He asked me how I felt I lowered my arm and then up again showing him that it didn’t hurt for me to move it and I could actually move it again. I told him it was a little tight but it didn’t hurt. I gave him the biggest hug and said thank you and laughed because I said look I’m hugging you with both arms really tight and it doesn’t hurt. He was wonderful. And even today it’s still just a little tight. I told him I would keep him posted when I go back to my doctor. I could not believe it there were no drugs or anyting just him and his positive energy.

LALE KARAPASAOGLU, Fairview (New Jersey) ( Lower Back pain )

I’ve had terrible pain that have hit me from my waist to the left side for over a year. I had no choice, but other than take pain medicine for my severe pain. One day we invited a close family friend for dinner at our house. At dinner, I ran into  Mr. Alp Ozdel at the time. I am glad that I was able to meet him. During a casual conversation, I was able to tell Mr. Alp Ozdel about my severe pain. He offered to help me with the pain I was having. I immediately accepted his help. Mr. Alp Ozdel and I was able to schedule a bio-energy healing session where my family was also present. Mr. Ozdel performed his bio-energy healing technique at a near by garden in front of my family. He was able to  help me get rid of my severe pain completly in just 10 minutes which left my family and I totaly surprised. Ever since that day I have not  experienced any kind of pain around my waist and it is now almost 5 months.

I think it’s one of those special people that God has chosen. May God open His path.

ILKAY UTKU TOPAC, Izmir ( Turkey ) ( Kidney Cancer )

On December 2017, my nine-year-old son was diagnosed with Wilms Tumor, he had stage 3 cancer. Doctors immediately started chemotherapy in order to shrink the tumor. The tumor have spread all over his kidney in a very short period of time. My son was suffering a lot because of the side effects of chemotherapy. He could not eat for 10 days due to toothache. His stomach was very sensitive and cannot tolerate any food, he was suffering from nausea, vomiting and frequent belching. He started to have excruciating pain in his abdomen and legs. He couldn’t sleep and his mood went really down. He refused to communicate to the doctors or anyone else. We couldn’t leave the hospital due to this multiple side effects of chemotherapy. After second session of energy healing from Mr. Alp Ozdel, my son’s pain in his abdominal area and legs have disappeared. His gastrointestinal function came back to normal. His appetite came back and he had stopped from nausea and vomiting. He was willingly accepting bioenergy healing. The Bioenergy healing that my son received, although it was remotely, had manifested wonderful healing to my son’s physical and psychological  condition . Thank you for this energy healing the hospitalization is coming along much better. The bioenergy healing was tremendous support and gave positive effects to my son’s cancer treatment. I cannot thank Mr Alp Ozdel   enough, who is passionate in his work and is an authentic  bio-energist . Bioenergy healing is now a part of my and my son’s life for our health. I recommend bioenergy healing , it made a significant support during cancer treatment process.

OKSAN MURRAY, Newport News ( Virginia ) ( Breast and Armpit Pain )

I have heard nothing, but great things about Mr. Alp for more than 10 years. We first met at a friends house and at the time I told him about my left breast and armpit pain and he said that he would really like to help me on this. I accepted his helped and he was able to completely get rid of the pain in just under two minutes. I suffered with this pain for almost a month and after he performed his bio-energy technique, I have had no pain under my left breast and armpit area almost 10 days.

But He advised me that I should definitely see a doctor about this pain.  I wish him more success and more miracles on his path.

NERGIS ISIKLI, Lodi ( New Jersey ) ( Depression and After 8hrs Surgery )

I have found Mr. Ozdel’s information online in 2017. I had gone through divorce recently and changed my job and was having problems coping with the high stress and depression. I was always angry and I could not control my anger and stress level.After going through therapists, nothing seemed to ease my physical  or emotional pain and my depression seemed to deepen. I did not want to seek painkillers or anti-depressants as a remedy. I was skeptical about bio-energy healing at first as anybody would be but I had nothing to loose at that point so I decided to give it a chance. After the first session of bio energy, I realized that my stress level came down and my energy level increased. That first day after the session, I had so much energy in me that I started painting my son’s room. I never held a painting brush in my hand before. I was so amazed. As I continued the sessions, I have become a different person. None of my stress at work or in my private life has disappeared but the way I looked at life seemed to have changed dramatically. The tone of my voice softened as my best friends told me and I started smiling more and overall I had a more optimistic perspective in every problem I was dealing with. The change in me was so obvious that people started telling me that my whole aura became positive. My physical pain was gone. Recently, I had an important surgery that lasted 8 hours and post surgery, I had so much pain. I was prescribed oxycodone but instead I contacted Mr. Ozdel again and asked for his help. He has worked on me several days and as a result I healed a lot quicker with a lot less pain than my doctors assumed I would have. My son also had problems breathing. He had to use oxygen because of this asthma. I have asked for Mr. Ozdel’s help and after he worked on my son a couple times, we have given a long break to use the oxygen healer. I am well aware of the fact that the concept of bio-energy healing is open to discussions and misuse and abuse but my experience with Mr. Ozdel was almost like a miracle. I know it does not work the same way for everybody but if you are in physical or emotional pain that you can not cope with, bio-energy is definitely a method you should give a shot. Mr. Ozdel is very knowledgeable and educated in his profession and he is a very genuine person.I recommend you get to know him first. You will find out for yourself that you can trust him.

ELSIE VIDAD, Virginia Beach  ( Virginia ) ( Migraine Headaches )

I have suffered chronic migraine headaches through many years. When it attacks I am not able to function my job as a nurse. The nausea, pulsating headaches and photosensitivity just want me to keep my eyes closed and stay still in a dark room. I am also one that does  not like taking medications due to bad experience of side effects, I usually resort to home remedies. At one time my headaches won’t go away for three days in which I had to consult my primary care doctor who prescribed a strong migraine medicine, even at that time I was hesitant to have the prescription filled up as I dread the side effects. While in my car, still at that doctor’s office parking lot,  I remembered calling Alp, who at that time was out of the country, on the phone he immediately sensed that I wasn’t well. He asked me to stay still, relax, lock my car doors and accept the energy as he was going to send energy healing. It was so powerful that after about 15 minutes, I felt like I woke up from a long nap, the headaches went away instantaneously and I was able to proceed to my work. That was the last time I suffered migraine headaches. I’m very grateful for the healing and for this priceless gift that Alp Ozdel has, it works and there is no side effects.

CARLA DELA CRUZ, Pine Brook ( New Jersey ) ( Depression ) 

Just want to say thank you for everything. You helped me so much. I would definitely recommend you to do the healing. I feel so much better in a past couple of days. It feels that a huge weight was taken away from me. I’ve been so stressed out and had problems. I also had pains in my body since I had the flu. Since you came by Tuesday, I haven’t even had any type of pain and stress. Everyday I’ve been smiling and not feeling depressed. I use to take depression pills to get myself out of it but for the past couple of days I haven’t rely on it. I don’t have to worry about the stress level I deal with on everyday basis. I can even sleep better at night and wake up refreshed. You helped me a lot Alp! Thank you.

MARRY SNELL, Virginia Beach ( Virginia ) ( Total Body Healing )

The healing I received from Alp was very powerful. Although I ask for a specific physical healing, I feel like I received a total body healing. I mentally felt more alert following the session. I could feel the pain leaving the areas that were of concerned. I anticipate that this healing session will remain with me for a very long time. I can physically feel my body vibrating. I feel that Alp has a very powerful gift.

MERDAN EREN, Virginia Beach ( Virginia ) ( Migraine Headaches and Ankle Pain )

My name is Merdan Eren. I met Alp through ATEV group. We became friend and have been for many years now and found that he is a very gifted person. Alp helped me with my migraine headaches and ankle pain that I had. He used Energy to help with these problems by doing healing process face-to-face and did long distance. I am now pain free and I am so glad I met Alp and got to know him. He is a wonderful person and a miracle worker. Thank you so much..

RABIA GULTEKIN DUDDY,  Virginia Beach ( Virginia ) ( Depression )

Alp is extraordinarily brilliant! Meeting Alp was the best thing that’s happened to me during difficult times of my life. His transformative healing energy sessions help me tremendously overcome the challenge I was facing. Today because of his precious gift I feel stronger and happier.

NESRIN AYKAC, Ontario ( Canada ) ( Shoulder and Leg Pain )

I was very pleased with my experience with Alp Ozdel. I received so much good information and felt so well cared.It was good to be treated with professionalism and care.